2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath

Belangrijkste voorzieningen

  • 109 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    2-slaapkamer 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo appartementen zijn een goede keuze voor maximaal 6 gasten en bieden een welgelegen locatie op wandelafstand van slechts 5 minuten van Druso Circus. Het appartement van 109 m² heeft een bubbelbad voor een rustigere ervaring.

    Het is op 2 km van de kabelspoorweg van San Vigilio gelegen, terwijl van Bergamo treinstation op 2 km afstand ligt. 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath appartement is op op 25 minuten loopafstand van het Civico Museo Archeologico di Bergamo gelegen.

    Deze accommodatie biedt een zitruimte en een woonkamer met uitzicht op de stad en gemakken zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een droger en handdoeken.

    2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath appartementen bieden gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. Dit 2-badkamer appartement is op 15 minuten rijden van Orio al Serio luchthaven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer016024-LNI-00202,IT016024C29QXMNYQN

    Kameropties bij 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo

    Deze accommodatie biedt een zitruimte en een woonkamer met uitzicht op de stad en gemakken zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een droger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Interieur foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Bedden foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Bedden foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Kamer foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Interieur foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Zakenleven foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Keuken foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Voorzieningen foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Voorzieningen foto 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo Faciliteiten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 109 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath appartement?
      De grootte van 2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath appartement is 109 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    2 Min Walk Chorus Life, With 2 Bedrooms And 2 Bath Bergamo